Бажаєте купити матрац на ліжко високої якості, який зміг би забезпечити вас комфортним сном? В кожного з нас свій режим сну та свої потреби. Деяким людям навіть корисний ортопедичний матрац, бо він допомагає підтримати фізіологічно правильне положення хребта та ідеально підходить для тих, хто страждає від хронічного болю в спині або навіть безсоння – це новий світ комфорту в нічний час.

Звичайно, вам потрібно переконатися, що ви обираєте правильний ортопедичний матрац, та це може бути непростим рішенням. Не варто обирати найдешевший варіант. Замість цього, вам потрібно зосередитися на пошуку якісного продукту. Того, який може забезпечити всі переваги, які повинен мати цей тип матраців. Зрештою, мова йде про те, щоб знайти матрац, який забезпечить комфорт та повну підтримку вашої спини.

як вибрати ортопедичний матрац altek mebel

Як вибрати ортопедичний матрац, виходячи з параметрів людини: вік, зріст, вага, статура

Всі люди різні, тому перед тим, як вибрати ортопедичний матрац, варто врахувати свої вимоги для сну. Спробуйте поспостерігати, в якому положенні ви засинаєте або прокидаєтеся. Зверніть увагу, чи відчуваєте ви біль посеред ночі або в результаті тривалого лежання вранці. Окрім того, коли ви купуєте нове ортопедичне ліжко, вам потрібно враховувати певні фактори, які допоможуть вам вибрати правильний продукт, наприклад, статуру, вік, зріст та вагу людини, а також наявні проблеми з опорно-руховим апаратом.

список Оптимальними матрацами для новонароджених та дітей віком до 3 років є моделі з підвищеною жорсткістю та безпружинною конструкцією, оскільки хороший сон відіграє життєво важливу роль в їхньому зростанні та загальному розвитку.
список Для дітей віком від 3 до 12 років рекомендується використовувати матраци без пружин, які забезпечують належну підтримку хребта, створюють комфортне спальне місце та витримують ігрову активність дитини в ліжку.
список Для підлітків віком від 12 до 18 років рекомендується вибирати ортопедичні матраци із середнім рівнем жорсткості, з незалежними блоками Pocket Spring та наповненням з пінополіуретану.
список Для дорослих віком від 18 до 30 років доцільно інвестувати в жорсткі або середньо-жорсткі матраци, щоб підтримати їх постійний фізичний ріст та розвиток хребта.
список Літнім людям найкраще підходять матраци з м'яким або середнім рівнем жорсткості, оскільки надмірна жорсткість може призвести до зміщення міжхребцевих дисків.

 

Головні параметри, на які потрібно звернути увагу, обираючи ортопедичний матрац

Обираючи ортопедичний матрац, варто враховувати декілька важливих факторів:

 • Жорсткість;
 • Розмір;
 • Зонування;
 • Максимальне навантаження на спальне місце.

Жорсткість

- Екстра м'який (1) та м'який (2):

 1. для людей 47-50 років та старше;
 2. людей вагою від 40-60 кг;
 3. тим, хто веде активний спосіб життя, проходить післяопераційну реабілітацію або має проблеми з попереком;
 4. вагітним жінкам.

- Середній (3):

 1. для людей 25-47 років;
 2. особам, вагою 60-90 кг;
 3. великогабаритним людям похилого віку;
 4. для тих, хто спить на боку.

матраци купити Альтек мебел

ортопедичний матрац альтек mebel

- Жорсткий (4):

 1. для людей 16-25 років;
 2. особам з вагою 60-90 кг;
 3. людям з проблеми в області верхніх відділів хребта (грудного або шийного);
 4. особам, що мають проблеми з хребетними дисками;
 5. для тих, хто полюбляє спати на спині або животі

- Екстра жорсткий (5):

 1. для дітей від 0 до 16 років (для правильного формування хребет);
 2. особам вагою від 90 кг та більше;
 3. людям, які піклується про збереження правильної постави або займаються вирівнюванням постави;
 4. для тих, хто полюбляє спати на спині або животі.

Розмір

Оптимальний розмір матраца має вирішальне значення для належного та комфортного відпочинку. При наявності ліжка необхідно виміряти ширину від однієї сторони до іншої в межах каркаса ліжка. Однак, якщо ліжка немає, необхідно врахувати зріст людини та додати щонайменше 20 см, щоб визначити відповідні розміри. Окрім того, бажано, щоб висота матраца перевищувала бортик ліжка мінімум на 7 см. Для односпальних матраців рекомендується ширина не менше 80 см, тоді як двоспальні матраци повинні мати ширину не менше 160 см.

Зонування

Зонування використовується для оптимізації комфорту та покращення ортопедичних властивостей матраців, оскільки тіло людини чинить різний тиск по всій довжині матраца. Основа пружинних матраців складається з незалежних пружин Pocket Spring, які не з'єднані між собою та мають різний рівень жорсткості залежно від конкретної ділянки тіла, яку вони підтримують. Ця дзеркальна система поширюється до середини матраца, де досягається максимальна жорсткість, забезпечуючи оптимальну точкову та зональну підтримку хребта. Кожна пружина окремо покрита нетканим матеріалом, та ці чохли зшиті між собою для збереження структурної цілісності матраца.

Навантаження на спальне місце

Матраци мають широкий вибір розмірів, починаючи від компактних односпальних та закінчуючи більш просторими двоспальними моделями. Однак, щоб визначити максимально допустиме навантаження, яке може витримати матрац, необхідно заздалегідь знати його розміри. Відтак, стало звичним оцінювати навантаження, виходячи з мінімальної ширини, яка відповідає габаритам стандартного односпального ліжка.

матрац ортопедичний тонкий купити Altek mebel

 

Купити ортопедичний матрац в магазині АльтекМеблі – більше ніяких проблем з опорно-руховим апаратом, лише комфортний відпочинок та міцний сон

Якщо ви хочете купити ортопедичний матрац в місті Київ, Рівне, Чернігові та інших регіонах України, вам не потрібно думати про те, де знайти найкращий магазин. Просто завітайте до каталогу матраців altekmebel.com.ua, зв'яжіться з нашими фахівцями та наша команда досвідчених експертів допоможе підібрати ідеальне рішення для затишного сну та подбати про те, щоб у вас не виникало ніяких проблем з опорно-руховим апаратом.

Матраци від магазину Альтек Меблі – це універсальність, комфортний відпочинок та довговічність. Ми гарантуємо, що в нашому магазині ви знайдете рішення для постійних проблем зі спиною та поганим сном, оскільки наша компанія співпрацює з провідними виробниками, такими як Матролюкс, пріоритетом яких є висока якість. Переконайтеся в цьому самостійно – придбайте найкращий матрац від АльтекМеблі!