Історія AltekMebli розпочалася у 2016 році завдяки спільному баченню та досвіду двох ветеранів меблевої індустрії. Натхненні бажанням зробити революцію на українському ринку, ми поставили собі за мету об'єднати меблеві фабрики країни на одній онлайн-платформі. Наше головне прагнення – надати покупцям найбільший асортимент високоякісних меблів та товарів для дому в різних цінових сегментах.

За сім років плідної праці наш інтернет-магазин розквітнув, розпочавши партнерство з понад 100 меблевими фабриками та пропонуючи великий вибір меблів, який складається з більш ніж 27 000 товарів. Але ми не зупинилися на досягнутому та вирішили зробити більше опцій для наших клієнтів – почали виготовляти меблі на замовлення, для чого заручилися підтримкою українських компаній, щоб надати нашим покупцям можливість отримати ідеальні меблі, розроблені відповідно до їхнього унікального простору.

Перед обличчям непередбачуваних викликів, таких як початок пандемії COVID-19 та складні ринкові умови, AltekMebli залишилася стійкою. Ми пройшли через мінливі часи, змінивши політику фірми та ставши пліч-о-пліч з нашими партнерами-виробниками, коли вони потребували нас найбільше. В результаті, натхненні безмежними можливостями, ми розширили нашу присутність, перетнувши кордони та відкривши філію в Болгарії. Ця подія ознаменувала наш офіційний вихід на європейський ринок, що підштовхнуло нас до нових висот та захоплюючих можливостей. Продовжуючи розвиватися, ми невтомно шукаємо нових партнерів в Україні та досліджуємо шляхи розширення за її межами.

меблі від українських виробників altek mebel

Адаптуємось до викликів, розширюємо горизонти: меблі від українських виробників

В своєму асортименті наш інтернет-магазин меблів Альтек Меблі має високоякісні сучасні меблі від провідних українських та європейських виробників, гарантуючи, що наші клієнти мають доступ до найбільшої колекції найкращих виробів зі стильним дизайном. Ми ставимо якість на перше місце, тому кожен предмет меблів, доступний на нашій платформі, відповідає суворим стандартам. Окрім того, ми розуміємо важливість професійної допомоги, тому надаємо онлайн-консультації для підтримки клієнтів у виборі ідеальних меблів для дому, які відповідають їхнім індивідуальним потребам та уподобанням.

 

Купити якісні та сучасні меблі в магазині AltekMebli – наповніть свій дім комфортом та вишуканим стилем

Наш шлях в AltekMebli – це шлях наполегливості, адаптації до мінливих умов та прагнення до розвитку. Маючи семирічний досвід роботи в галузі виробництва меблів, ми стали вірними партнерами для меблевих компаній по всій Україні та Європі. Завдяки непохитній прихильності до якості та нашому прагненню забезпечити виняткове обслуговування клієнтів, наша компанія продовжує розвиватися, шукати нових партнерів та розширювати асортимент меблів.

Тож якщо ви бажаєте купити меблі для дому в місті Київ, Рівне та Чернігів та інших куточках України – наш інтернет магазин меблів altekmebel.com.ua з радістю надасть вам необхідні рекомендації та допомогу кваліфікованих експертів. Приєднуйтесь до нас у цій захоплюючій подорожі та відкрийте для себе ідеальні та вишукані меблі для вашого будинку.