Сервірування стола – мистецтво, яке вимагає не тільки витонченого смаку, але й знання певних правил. Це прояв поваги до гостей, вдалий спосіб створити святкову атмосферу, а також виразити ваш індивідуальний стиль. Одним із важливих аспектів сервірування столу вважається його форма. Залежно від неї, можуть змінюватися розміри, кількість та розташуванняпосуду, скатертини, серветок, декоративних елементів тощо. У цій статті ми розглянемо три основні форми столу: кругла, квадратна та овальна й розкажемо, що потрібно для сервірування столу.

купити стакани та інше кухонне приладдя

Набір кухонного приладдя на столи різних форм

Пропонуємо вашій увазі кілька загальних правил сервірування, які варто знати:

списокКруглий стіл – найзручніший варіант для душевних розмов між гостями, адже всі можуть бачити один одного та не виникає проблем із вибором місця. Вибирайте посуд, який пасує до стилю та атмосфери. Круглий стіл дозволяє використовувати різні форми та кольори. Використовуйте красиві серветки паперові для додавання певного акценту та кольору. Розмістіть акцент у центральній частині вашого столу, наприклад, букет квітів чи свічки. Це створить центральний фокус та додасть затишку.
списокКвадратний стіл – елегантний та сучасний варіант для невеликої кількості гостей. Така форма найбільше виграє від симетрії. Розташуйте посуд та декоративні елементи так, щоб створити чіткі лінії. Вибирайте келихи для шампанського, серветки та інші елементи в одному кольорі або кількох відтінках, що вдало поєднуються між собою. Квадратний стіл чудово підкреслить гармонію у кольорах і формах. Розташуйте кухонне приладдя організовано та ретельно. А для створення ідеального оформлення. використовуйте симетричні лінії.
списокОвальний стіл – класичний варіант, що ідеально підходить для великої кількості гостей. Він дозволяє використовувати різні форми посуду. Ви можете вибирати як стандартну круглу, так і овальну чи експериментувати з нестандартними формами. Використовуйте світлі та невеликі деталі для створення відчуття вільного простору, особливо якщо стіл невеликий. Це можуть бути білі тарілки або серветки.

Якщо вам потрібно купити стакани та інше кухонне приладдя, то зробити це можна в магазині посуду ЛІРО. В онлайн-каталозі представлений широкий асортимент продукції, починаючи від основних елементів та закінчуючи різноманітним декором для святкового столу. Можна купити тортівницю, цукорницю, набір піал, сервірувальну дошку, келихи для шампанського, відставку для вина тощо. Обирайте потрібні вам речі та робіть замовлення зі швидкою доставкою по Україні «Новою Поштою».

Де краще купити посуд та стіл?

купити тортівницю
У світі меблів та посуду «Альтек» та lirodesign.com.ua стоять на вершині за своєю якістю та дизайном. Столи виготовлені з урахуванням сучасних модних тенденцій та потреб, а посуд додає затишок та стиль, створюючи гармонію у сучасному інтер'єрі. В мультибрендовому інтернет-магазині AltekMebel доступні столи різних форм та кольорів від перевірених виробників. Це місце для покупки високоякісної продукції, яка допоможе створити комфортну атмосферу та буде прикрашати ваш дім. Обирайте найкращі столи в «Альтек Меблі», а якісний та красивий посуд в онлайн-магазині товарів для дому Ліро!