Одними із ключових складових здорового сну є правильний матрац ортопедичний та постільна білизна. Вони повинні бути адаптовані до індивідуальних особливостей людини та повністю відповідати її вподобанням. У цій статті ми розглянемо секрети вибору матраца та постільної білизни, які допоможуть вам забезпечити здоровий сон та покращити своє самопочуття.

Чому краще купити матрац на ліжко в магазині Альтек Меблі, а купити постільну білизну в Malva Style?

купити матрац на ліжко

Шукаєте матрац для комфортного сну, який ідеально підлаштовується під ваше тіло, повторюючи його контури? Для правильного вибору потрібно враховувати такі характеристики:

список Розмір: він повинен відповідати розмірам вашого ліжка та забезпечувати достатньо місця для сну.
список Тип: матраци можуть бути пружинними або безпружинними. Перші – мають у своїй основі металеві пружини, які забезпечують еластичність та підтримку хребта. Другі – складаються із кількох шарів наповнювача, таких як піна, латекс, кокосова койра тощо.
список Жорсткість. Матрац може бути м’яким, середнім, жорстким або ультражорстким. Вибір жорсткості залежить від вашої ваги, положення тіла під час сну та особистих уподобань. М’які – добре пристосовуються до форми тіла, забезпечують максимальний комфорт. Середні – найпопулярніший варіант, адже вони вдало поєднують у собі комфорт та підтримку хребта. Жорсткий матрац купити варто тим, у кого формується хребет, тобто дітям та підліткам.

 

Тепер ви знаєте, який матрац вибрати для комфортного сну. В онлайн-магазині Альтек Меблі покупцям доступний великий вибір ортопедичних матраців Матролюкс. Це компанія з багаторічним досвідом та гарантованою високою якістю продукції. В асортименті доступні матраци різних розмірів, наповнювачів та типів жорсткості. Моделі мають ортопедичний ефект та довгий термін служби. Крім того, в меблевому магазині Altek Mebel ви також можете вибрати зручне ліжко для свого матраца.

купити матрац матролюкс

Не менш важливим є вибір й постільної білизни, яка забезпечить вам комфорт та гарний настрій. Щоб вибрати ідеальний варіант, вам варто звернути увагу на:

список матеріал – має бути якісним, приємним на дотик, гігроскопічним та довговічним;
список розмір – відповідно до вашого матраца, ковдри, подушок;
список кількість елементів комплекту – залежно від ваших потреб;
список колір виробів – відповідно до вашого смаку та стилю інтер’єру.

На сайті malva-style.com.ua на вас чекає широкий асортимент постільної білизни з різних тканин, розмірів, комплектацій та кольорів. Замовляйте потрібний варіант в інтернет-магазині Malva Style. Ви будете задоволені якістю, ціною та відмінним сервісом!

 

Кілька причин матрац ортопедичний купити на altekmebel.com.ua та купити постільну білизну виробника Malva Style

Матрац для комфортного сну купити в Altek Mebel ви можете за демократичною ціною зі швидкою доставкою по Україні. Оформити замовлення можна за кілька хвилин на сайті altekmebel.com.ua. Купити матрац Матролюкс ви можете з офіційною гарантією, що становить від 12 місяців. Ортопедичний матрац купити в «Альтек» – означає отримати продукцію з ідеальним співвідношенням ціни та якості! А якщо до нього потрібна постіль, то моделі виробника Malva-Style забезпечать вам комфортний відпочинок!