Матрац ортопедичний – це важливий елемент для забезпечення здорового та комфортного сну. Правильно підібраний виріб забезпечує підтримку хребта, сприяє розслабленню м’язів та покращенню кровообігу. Тому до його вибору треба ставитись досить серйозно. Одним із основних параметрів, на який слід звертати увагу при покупці матраца, є його жорсткість. Адже саме жорсткість матраца впливає на розподіл навантаження на тіло, адаптацію до анатомічних особливостей сплячого та ступінь підтримки хребта. В цій статті ми розкажемо вам, які існують типи жорсткості, а також як вони впливають на ваш сон та стан здоров'я.

як вибрати матрац altek

Як вибрати матрац для здорового сну?

Давайте поговоримо про те, як вибрати ортопедичний матрац для себе за вагою та віком. Залежно від наповнювача матраци на ліжко бувають чотирьох типів:

список Жорсткі – підходять для спортсменів та людей, вага яких понад дев’яносто кілограм. Вони мають мінімальний прогин та можуть витримувати великі навантаження. Купити матрац жорсткий також можна для дітей та підлітків, адже його пружна поверхня допоможе сформувати правильну поставу. Їм ідеально підходять безпружинні матраци на основі кокосової койри.
список Екстраражорсткі – ідеальне рішення для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Купити ортопедичний матрац екстражорсткий – це можливість запобігти прогресуванню деформацій хребта, зменшити запалення та больовий синдром.
список Середньої жорсткості. Купити ортопедичний матрац середньої жорсткості варто людям, які люблять спати на помірно твердій поверхні. Рекомендована вага користувачів в межах 60–90 кг.
список М’які – підходять для людей з рекомендованою вагою до 60 кг. Під час сну їх хребет буде підтримуватися в анатомічно правильному положенні. Крім того, купити матрац на ліжко м’який варто для людей, старших 50 років, оскільки він сприяє правильній роботі кровоносної та дихальної систем.

Якщо ви хочете вигідно купити ортопедичний матрац, то зробити це можна в нашому інтернет-магазині «Альтек Меблі»

Який за розміром вам варто матрац ортопедичний купити?

Розмір матраца безпосередньо впливає на якість сну. Занадто маленький не дозволить розслабитися і відчувати себе вільно, а значить відпочинок не буде повноцінним. Розміри матраців складаються із трьох параметрів: довжини, ширини та висоти. Матрац повинен ідеально підходити до ліжка: не виступати за його межі та не провалюватися в середину. Ви можете виміряти внутрішній периметр ліжка або старий матрац, якщо він не деформований, щоб знайти потрібний розмір. Довжина матрацу повинна бути щонайменше на 15 см більше вашого зросту, щоб забезпечити комфортний сон. Ширина – мінімум 80 см на кожну людину, а оптимальна висота ліжка разом з матрацом має дорівнювати 60 см.

Якщо у вас залишилися питання чи сумніви, то зверніться за консультацією до наших спеціалістів за номером 097 963 11 93. Телефонуйте або замовляйте на сайті зворотний дзвінок! Наш магазин меблів Альтек – місце, де ви можете ортопедичний матрац купити максимально вигідно з офіційною гарантією. В онлайн-каталозі представлені односторонні та двосторонні варіанти із різними розмірами спального місця. До того ж клієнти можуть обрати модель відповідно до її наповнення та матеріалу чохла. Меблевий магазин Altek Mebel – високоякісна продукція зі швидкою доставкою по Україні.

матрац ортопедичний алтек мебел