Для підтримки належного зовнішнього вигляду та довговічності корпусних меблів рекомендується дотримуватись таких загальних правил:

1. Корпусні меблі повинні експлуатуватися в сухих і теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію при температурі повітря не нижче +10 °C і не вище +40 °C, відносна вологість 40%-70%. Істотні відхилення від зазначених режимів призводять до значного погіршення споживчих якостей меблів.

2. Вироби із МДФ з покриттям із плівки не можна піддавати тривалому впливу температури, що перевищує 70 °С. Це - максимальна температура, при якій зберігаються споживчі властивості плівкового покриття, також не допускається тривале охолодження виробів нижче -15 °С, при охолодженні нижче зазначеної температури, можливе розтріскування та відшаровування плівки. Меблі з МДФ не рекомендується розташовувати поблизу освітлювальних приладів, щоб уникнути локальних змін кольору плівки.

3. Поверхню деталей корпусних меблів слід захищати від попадання вологи, щоб уникнути розбухання стільниць, відклеювання крайки на бічних поверхнях.

4. Слід захищати поверхні корпусних меблів та її конструктивні елементи від механічних пошкоджень, які можуть бути спричинені впливом твердих предметів, абразивних порошків, а також надмірними фізичними навантаженнями.

5. Догляд за корпусними меблями слід здійснювати із застосуванням тільки якісних, спеціально призначених для цих цілей засобів для чищення та полірування. Пил видаляється чистою, сухою і м'якою тканиною (фланель, сукно, плюш тощо). Рекомендується очищати будь-яку частину меблів якнайшвидше після того, як вони забруднилися. Якщо ви залишаєте забруднення на деякий час, то помітно підвищується небезпека утворення розводів, плям та пошкоджень на меблевих виробах та їх частин.

6. Недопустимий дотик покриття з гарячими предметами та окропом. Така експлуатація може призвести до набухання покриття.

7. Крім загальних умов, для чищення рекомендується користуватися переважно м'якою тканиною або замшею, змоченою та добре віджатою перед використанням. Завжди ретельно висушуйте (протирайте сухою тканиною) змочені ділянки після чищення.

8. Не проводьте по поверхні меблів і не вражайте їх гострими (ріжучими) або важкими твердими предметами. Вироби повинні зберігатись у сухих, чистих приміщеннях при температурі від +10ºС до +40ºС у горизонтальному положенні.


Гарантійні зобов'язання

Підприємство гарантує відповідність ТУ У 36.1-32045351-001:2010 «Деталі та каркаси корпусних меблів» за умови дотримання умов транспортування, зберігання та експлуатації.

 - Гарантійний термін експлуатації меблів від 12 місяців від дня продажу

 - Гарантія не поширюється, якщо: (сліди ударів, сколи, плями та ін.) підприємство не несе відповідальності

 - Порушено правила та умови експлуатації меблів

 - Меблі пошкоджені внаслідок дії свійських тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження

 - Змінено конструкцію виробу або комплектуючих Покупцем

 - Закінчився гарантійний термін

 - Якщо є дефекти, які були повідомлені або відомі Покупцю до продажу, і за якими він отримав індивідуальну знижку. Також дефекти, через які на меблі було знижено ціну

 - Після продажу товару Покупцеві, претензії за механічні ушкодження (сліди ударів, відколи, плями тощо) підприємство не несе відповідальності