Відвантаження товару здійснюється тільки по передоплаті від 20% до 40% (розмір уточнюйте у менеджера). Для оплати доступні такі варіанти:

  1. На картку «Приватбанку».
  2. На номер рахунку (безготівковий розрахунок через касу в будь-якому відділенні українських банків).
  3. Онлайн-платіж за системою LiqPay.
  4. Кредит / розстрочення (в тому числі «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка», доступні для клієнтів «ПриватБанку»).
  5. Накладений платіж ( «НП», «Делівері»).
  6. Готівкою при кур'єрській доставці (за винятком замовлень, сума яких перевищує 50 тис. Грн.).

Після оформлення замовлення менеджер зв'язується із замовником для обговорення умов і термінів доставки. Якщо меблі відвантажується зі складу, у клієнта вона буде через 3-6 робочих днів. Всі екземпляри (за винятком м'яких меблів, виставкових моделей і товарів, виготовлених на замовлення) приїжджають в розібраному вигляді в фабричній упаковці.

Варіанти доставки:

  • "Нова Пошта". Вартість послуги залежить від віддаленості регіону і габаритів меблів. Вона може варіювати від 50 до 4000 грн. Точна сума розрахована в картці товару. Замовлення розвозяться по Україні за 1-3 дні. У день доставки меблів в пункт видачі «НП» клієнт отримує повідомлення на телефон. У повідомленні зазначено номер накладної, по якій потрібно забрати замовлення. Товар безкоштовно зберігається в відділенні до 7 робочих днів;
  • «Делівері». Ця кур'єрська служба доставляє замовлення по всій Україні (в 360 представництв). Послуги компанії оплачуються згідно з установленими тарифами. Терміни уточнюйте індивідуально;
  • Meest Express. Кур'єрська служба працює практично по всій Україні. Вона доставляє замовлення за 1-3 дні. Оплата послуг проводиться згідно з установленими тарифами;
  • адресна доставка (до під'їзду). Самостійно або за допомогою нашого менеджера клієнт може замовити доставку кур'єром від «НП», «Делівері» або Meest Express. Вартість обслуговування можна дізнатися за телефоном гарячої лінії перевізника або у наших співробітників. При обробці заявки вони порахують вартість доставки.

Важливо! Підйом вантажів понад 30 кг оплачується окремо (30-200 грн. / Поверх). При необхідності можна замовити складання меблів. Для самостійного монтажу скористайтеся інструкцією, яка є в упаковці.

Умови прийому товару

При самовивозі, прийомі меблів у відділенні служби доставки або у кур'єра уважно огляньте цілісність упаковки і вміст посилки, переконайтеся у відсутності дефектів, особливо на дзеркалах, скляних і крихких елементах.

Після того як товар покинув відділення або пішов кур'єр, перевізник не прийме претензій з боку клієнта. Якщо виявилося пошкодження вантажу, працівник транспортної служби повинен скласти акт прийому-передачі і видати клієнту копію. Цей документ (з повністю заповненими полями) є підставою для отримання компенсації.

Якщо дефектів не виявлено, клієнт ставить підпис на накладній. Це є підтвердженням отримання меблів в належному стані.