Ліжка з металу давно перестали асоціюватися з лікарняними палатами, для облаштування яких використовувалися стандартні зварні конструкції.

Сучасні меблі з залізним корпусом прикрашається вигадливими ажурними візерунками і строгими лініями в залежності від стилю. Такі вироби відмінно впишуться в обстановку заміського будинку або квартири.
Зважуємо «за» і «проти»

Метал стійко переносить всі удари долі. Йому не страшні шкідники, вогонь, перепади температур. Навіть підвищена вологість повітря не зможе подолати захисне покриття і залишити на конструкції сліди іржі. Ще однією перевагою металу є абсолютна екологічність. Ковані меблі погано притягує пил, легко очищається водою і спеціальним миючим засобом для прибирання, не виділяє токсичних випарів.

Аргументи на користь покупки залізному ліжку:

    Конструкції з металу, як правило, коштують дешевше, ніж дерев'яні моделі.
    Асортимент залізних ліжок настільки великий, що серед цього розмаїття знайти свій ідеальний варіант зможуть прихильники унікального, химерного дизайну і любителі лаконічного і суворого стилю.
    Метал здатний витримувати більш серйозні навантаження, ніж деревна плита і масив. Цей матеріал вважається одним з найміцніших і надійних: його складно зламати або подряпати.
    Зносостійкість металевих ліжок дозволяє відносити їх до категорії практично вічної меблів. Якщо час все ж залишить на поверхні конструкції сліди у вигляді відлущить декоративного покриття, подряпин і інших пошкоджень, повернути виробу презентабельність можна шляхом фарбування.

Зворотний бік міцності і стійкості - велика вага ліжка. Щоб пересунути масивну конструкцію, необхідно докласти зусиль, але цей предмет меблів зазвичай не часто бере участь в перестановках. Деякі люди відмовляються від покупки такого ліжка через побоювання, що на металевій сітці під матрацом, якій оснащувалися старі зварні моделі, буде незручно спати. Однак сучасні меблі, як правило, комплектується ортопедичними дерев'яними ламелями.
Універсальний предмет інтер'єру

Металеве ліжко - універсальний предмет, який можна вписати в інтер'єр практично в будь-якому стилі. Ажурна узголів'я з вигадливим візерунком з плавних і гнутих ліній - відмінний вибір для спальні в дусі модерн. Елегантна конструкція, виготовлена ​​з комбінації металу і дерева, гармонійно доповнить класичний дизайн. Якщо вас приваблюють інтер'єри з химерними обрисами, велика кількість декору, позолота і інші елементи розкоші, оформіть спальню в стилі бароко або рококо.

Відтворити східні мотиви допоможе металеві меблі, прикрашена візерунком з простими і одночасно витонченими лініями. Еклектика - один із стилів, де залізне ліжко точно буде доречна. Почуття міри і вміння гармонійно поєднати не сумісні на перший погляд елементи дозволять створити унікальний дизайн кімнати для відпочинку.