,
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Меблі Reception

Хол - перше, що бачать відвідувачі офісу, тому важливо підібрати стильні меблі для ресепшн. При виборі гарнітура для приймальні варто враховувати не тільки його презентабельність, але і зручність. Ресепшн є повноцінним робочим місцем для секретаря, тому тут має бути достатньо вільного простору для комп'ютера, канцелярського приладдя, зберігання паперів і т. П.

Види зручною і функціональної меблів

Центральний предмет в приймальні - стійка. Ця частина гарнітура з боку відвідувача повинна бути досить високою, підноситися над основним робочим місцем секретаря. Щоб конструкція вписалася в інтер'єр приймальні і не захаращувала простір, потрібно ретельно підбирати її стиль і розмір. Оптимальна висота стійки ресепшн - 110-120 см. На таку меблі відвідувач може спертися, щоб підписати папери, заповнити анкету і т. П.

Стійки ресепшн можуть бути різних форм:

  • прямі. Стандартні меблі відмінно підходить для невеликих приймалень, магазинів, сервісних центрів, державних організацій та інших установ з невеликим потоком людей;
  • кутові. Компактні конструкції - оптимальний варіант для ресепшена з обмеженим простором, так як можуть вмістити досить місць для зберігання архівів, канцелярії та інших речей;
  • П-подібні. Такі меблі варто купити для просторого офісу. За ресепшені можуть зі зручністю розташуватися кілька співробітників;
  • дугоподібні. Меблі з заокругленим фасадом відрізняється естетичністю і практичністю;
  • замкнуті. Стійки ресепшн, оформлені у вигляді кола, овалу, квадрата, прямокутника, встановлюються у великих торгових центрах, автосалонах, держустановах і інших закладах з великим потоком клієнтів.

Меблі в приймальні повинна бути ергономічною з двох сторін. У нашій компанії можна замовити гарнітур для ресепшена з тумбами, висувними ящиками, нішами для папок і т. П. На столі секретаря повинно вистачати місця для телефону, комп'ютера, факсу, розкладених документів та інших предметів. Поверхня стійки з боку відвідувача зазвичай більш вузька, але на ній можна розмістити каталоги, документи і т. П. Вартість меблів для ресепшн формується з урахуванням комплектації гарнітура.

Гармонія якості і стилю

У нашому каталозі можна вибрати стійки з ДСП і МДФ з покриттям, що імітує деревний малюнок. Такі меблі виглядає природно, вона має більш низьку ціну, ніж натуральне дерево. Плити з МДФ досить пластичні, тому їх можна фрезерувати і використовувати для виготовлення конструкцій з закругленими фасадами. Із зовнішнього боку стійки для ресепшена оснащуються декоративними пластиковими екранами, стійкими до забруднень.

Ми пропонуємо якісні меблі без дефектів і пошкоджень. Доставка замовлень можлива в усі міста України. Ми допоможемо підібрати гарнітур для ресепшена зі стильним і продуманим дизайном. Всі меблі комплектуються якісною фурнітурою - петлями, роликовими напрямними, ручками та ін. Поверхні з плитних матеріалів мають герметичну обробку і кромки в місцях зрізів аркушів.

Немає товарів

Вгору