0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Кухонні гарнітури

Кухонні гарнітури - функціональні меблеві модулі, що становлять єдину композицію. Це практичне рішення виглядає стильно і наповнює приміщення комфортом і затишком. Перевага набору в тому, що можна заощадити час і купити все елементи в єдиному стилі, не підбираючи вироби окремо.

Яким повинен бути

Кухонний гарнітур повинен створювати оптимальні умови для готування і поєднувати в собі такі можливості:

  • зберігання посуду та кухонного приладдя;
  • комфортне розміщення побутової техніки;
  • наявність зручної робочої зони для приготування їжі.

Також має бути місце для миття і сушіння посуду та продуктів. При цьому важлива компактність комплекту, щоб на кухні залишалася площа для вільного пересування і розташування обіднього столу.

З чого складається

Комплектація кухонного гарнітура залежить від особливостей планування, побажань замовників і розміру приміщення. Зазвичай до складу подібного комплекту входять:

  • навісні конструкції;
  • нижні шафи і робочий стіл;
  • стільниця;
  • мобільні конструкції;
  • окремо розташовані елементи.

Навісні конструкції дозволяють по повній використовувати простір навіть в невеликій кухні. У них можна зберігати посуд, крупи, макарони, приправи і різні аксесуари, які можуть стати в нагоді в побутовому використанні. Такі шафки бувають відкритого і закритого типу. Дверцята закриваються вертикально і горизонтально.

Підлогові шафки можуть бути представлені у вигляді висувних ящиків і звичайних виробів з полками. Вони також призначені для організації робочого місця. У багатьох кухонних гарнітурах зустрічаються пенали. Вироби мають довгасту, зауженную форму, але при цьому відрізняються місткістю і підходять для зберігання великої посуду. Також можуть виступати в якості короба для вбудованої техніки. Їх розміщують по краях комплекту.

Стільниця обов'язково виготовляється з міцного матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень, впливу рідини і гарячих продуктів. Зазвичай використовують штучний і натуральний камінь. Також зустрічаються дерев'яні та акрилові поверхні.

Мобільні конструкції особливо актуальні для невеликих кухонь. Це можуть бути розсувні перегородки, столи-трансформери, стелажі на коліщатках і інші предмети, які необхідні для облаштування зони. Окремо стоять вироби - це столи, стільці і, якщо дозволяє місце, кухонні диванчики.

Які є види

Грамотно облаштувати кухню можна лише в тому випадку, якщо правильно підібрати кухонний гарнітур, враховуючи всі особливості приміщення і дотримуючись параметри розрахунків. До основних видів варто віднести:

  • кутові. Елементи розміщуються уздовж перпендикулярних стін. В результаті виходить трикутник, в якому цілком комфортно працювати;
  • прямі. Тут розстановка відбувається по довжині стіни. Непоганий варіант для компактних кухонь;
  • кругові. Всі вироби розміщуються по дузі. Найбільше підходить для витягнутих приміщень і кухонь із закругленою формою;
  • п-образні. Такий різновид гарнітура повинна встановлюватися уздовж трьох стін. Варіант для просторих кімнат, в яких кухня і їдальня об'єднані в одне функціональне приміщення;
  • паралельні. Модулі та техніка встановлюються уздовж паралельних стін. Це оптимально для вузьких кімнат, так як можна візуально провести коригування пропорцій за рахунок грамотного поєднання елементів.

Також зустрічається острівної вид. Хороший варіант для просторих кімнат, де можна функціональну зону розмістити по центру.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,